Firma PG Eksploatacja S.A. stawia na dynamiczny rozwój i świadome budowanie marki zarówno w Polsce jak i za granicą. Stały wzrost jest możliwy dzięki konsekwentnie obranym kierunkom działania. Z punktu widzenia biznesu kluczowe jest wzmacnianie relacji z dotychczasowymi kontrahentami, ale również poszukiwanie nowych możliwości współpracy. Stąd decyzja o udziale w tegorocznych targach Transport Logistic 2023 w Monachium. Tegoroczne wydarzenie stanowiło doskonałą platformę wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli PG Eksploatacja S.A.

Pod wspólnym hasłem: „Ports of Poland” zaprezentowali się reprezentanci polskich portów: Port Gdańsk, Port Gdynia oraz Szczecin-Świnoujście wraz ze spółkami operatorskimi i kontrahentami. Odwiedzający stoisko mieli okazję zapoznać się z ofertą handlową portów, jak również możliwościami technicznymi nabrzeży i infrastruktury portowej. Podczas jednego z dni targowych odbyło się również wyjątkowe wydarzenie jakim był Dzień Polski, który był doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału polskiej gospodarki.

-Nasz udział w tegorocznej edycji targów jest naturalną konsekwencją obserwowanego w ostatnich miesiącach dynamicznego rozwoju spółki. Naszym priorytetem jest dalsze inwestowanie w sprzęt i tym samym zwiększanie naszego potencjału przeładunkowego. Dzięki takim wydarzeniom mamy okazję zaprezentować naszą ofertę firmom o międzynarodowym zasięgu – mówi Paweł Nowak, prezes PG Eksploatacja S.A.

Targi w Monachium są wiodącym wydarzeniem branżowym na świecie, które odwiedzają setki firm, spedytorów, operatorów logistycznych, partnerów biznesowych, przedstawicieli mediów i zwiedzających zarówno z Polski jak i z zagranicy. O znaczeniu targów Transport Logistic stanowi ich kompleksowa oferta oraz duża ilość wystawców z całego świata, prezentujących swoje usługi logistyczne oraz powiązane kwestie z obszaru IT oraz e-biznesu.